Hakkımızda

2004 yılında kurulan şirketimiz 2014 yılı itibariyle Bağımsız Denetim Yetkisi almış olup bünyesinde bulunan tecrübeli Yeminli Mali Müşavirler ve Serbest Muhasebeci Mli Müşavirler ile hizmet verdiğimiz kurumların yasal defter ve belgelerini dönemler itibariyle denetime tabi tutmaktır.

Bu sayede incelemesini yaptığımız kurumla ilgili mevzuatın yerine getirilmesi sağlanırken hatalı uygulamaların erken tespiti ve meydana gelmesi muhtemel risk ve zararların önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Bu hizmetleri sunarken ana prensibimiz kurumların faaliyetleri esnasında yaşayabilecekleri tereddütleri ve problemleri aşabilmeleri için gerekli olan en doğru ve en güncel bilgileri mevzuat çerçevesinde ve en uygun zamanda kuruma sunmayı sağlamaktır.

Denetimlerimiz süresince mevzuatta meydana gelen ve kurumu doğrudan etkileyen değişiklikler ile yeni mevzuatta ve sektörel bazda meydana gelen ve kurumu dolaylı yollardan etkileyen yenilikler kuruma iletilmektedir. Bu esnada problemin çözümü hakkındaki kendi yorum ve önerilerimizin sorumlulara en kısa zamanda ve anlaşılır bir şekilde iletilmesine özen gösterilmektedir.

İncelenmesi yapılan kurumların faaliyetleri esnasında karşılaştığı sorunlar için gerekli görüldüğü hallerde yetkili makamlardan görüş alınmakta ve bu görüşler çerçevesinde uygulamalar yönlendirilmektedir.

Profesyonel ve bir o kadar da çözüm odaklı ve yenilikçi personel yapısı sayesinde her şeyden çok  önem verdiği yüksek müşteri memnuniyetini yakalamış olmanın verdiği ilave enerjiyle aşağıda yer alan hizmet yelpazesine ulaşmış bulunmaktayız.

Şirketimiz Elazığ merkezli olmakla birlikte Antalya ve İstanbul'da iki ayrı irtibat büromuz bulunmaktadır. 

Hakkımızda

0424 2369192

İzzetpaşa Mh. Gazi Cd. Yeni Belediye İş Merkezi Kat 6 No 4-5 Elazığ